HAKKIMIZDA

Dört Eylül Bakım Merkezi

Sivas Dört Eylül Bakım Merkezi alanında uzmanlaşmış ve profesyonel ekibimiz ile bakıma muhtaç engellilerin 7/24 bakım hizmetlerini kaliteli bir anlayış ile sunuyoruz.

GENEL

Misyon, Vizyon ve Kalite Politakımız

Misyon

Kuruluşumuz; ASPM TARAFINDAN ONAYLARI VERİLMİŞTİR, BAKIMA İHTİYACI OLAN ENGELLİ BİREYLERİN, BAKIM, SAĞLIK, YAŞAMA KATILIM VE GÜVENLİK İHTİYAÇLARIN KARŞILAMAK İÇİN; PERSONELİMİZ VE ENGELİLERİMİZ İLE BİR AİLE ORTAMI İÇERİSİNDE, HUZURLU VE SAĞLIKLI BİR ORTAMDA TÜM YASAL MEVZUAT ŞARTLARINA BAĞLI KALARAK ZİHİNSEL, RUHSAL, BEDENSEL ENGELLİ BAKIM HİZMETLERİNİ, İNSANİ DEĞERLERİ EN ÖNDE TUTARAK GERÇEKLEŞTİREN SOSYAL BİR KURULUŞTUR.

Vizyon

SÜREKLİ İYİLEŞTİRME KAPSAMINDA ÖNCELİKLE BÖLGESEL ALANDA TERCİH EDİLEN BİR BAKIM MERKEZİ OLABİLMEK İÇİN, GEREKLİ YATIRIM VE PLANLAMALARI YAPAN, ENGELLİLERİ TOPLUMA KAZANDIRMAK İÇİN YAPTIĞI FAALİYETLERLE DİĞER BAKIM MERKEZLERİNE ÖRNEK OLAN, EN YENİ TEKNOLOJİLERİ KULLANARAK ALTYAPISINI MODERNİZE EDEN, MARKA DEĞERİNİ SÜREKLİ KORUYAN, EN SON GELİŞMELERİ TAKİP EDEN BİR KURULUŞ OLMAK.

Kalite Politakımız

BEDENSEL, ZİHİNSEL VE RUHSAL ENGELLİ BAKIM HİZMETLERİNİ GERÇEKLEŞTİRİRKEN TÜM ÇALIŞANLARIMIZIN KATILIMI İLE ENGELLİ, ENGELLİ YAKINI, ÇALIŞAN PERSONEL VE İLGİLİ BÜTÜN TARAFLARIN HAKLARINI VE MAHREMİYETİNİ KORUYARAK MEMNUNİYETİ EN ÜST SEVİYEDE TUTMAK. EN YENİ TEKNOLOJİLERİ KULLANARAK MODERN ALT YAPISINI SÜREKLİ GELİŞTİRMEK. BİRİMLERİMİZ İÇİN KALİTE AMAÇLARINI BELİRLEMEK VE PERİYODİK OLARAK AMAÇLARIMIZI DEĞERLENDİRMEK VE GEREKLİ OLMASI DURUMUNDA TEDBİRLERİ ALMAK. AİLE VE SOSYAL POLİTAKALAR BAKANLIĞININ YÜRÜRLÜKTEKİ 'ENGELLİ BİREYLERE YÖNELİK ÖZEL BAKIM MERKEZLERİ YÖNETMELİĞİ', KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ VE UYGULANABİLİR TÜM YASAL ŞARTLARI YERİNE GETİRMEK. KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ UYGULAMLARINI SÜREKLİ İYİLEŞTİRMEK TEMEL KALİTE POLİTAKIMIZDIR.

HİZMET BELGELERİMİZ

Almış Olduğumuz Belgelerimiz

kalite yönetim belgesi
kalite yönetim belgesi
belge
belge
belge

EKİBİMİZ

Takım

...

Kurucu Müdür

Umur Ahmet Dayı
...

Mesul Müdür

Nuh KARACA
...

Fizyoterapist

...

Psikolog

...

Sosyal Hizmet Uzmanı

...

Hemşire

...

Bakıcı

...

Sosyal Gelişim Uzmanı

...

Temizlik Personeli

Ziyaret Saati ve Kurallarımız

Ziyaretçi Saatleri: 09.00 - 16.00 (Mesai saatleri içerisinde telefon ile yakınlarınıza ulaşabilirsiniz)
Görüşme sürecinde maske takılması zorunludur.
Kuruluşun düzenini bozacak davranışlarda bulunulmaması gerekmektedir.
Bakıcı personellerimiz ziyaret sırasında engelli bireyleri kontrol ve takip edecektir.

Copyright © 2021 - 2024 Dört Eylül Bakım Evi Web Sitesi. Bütün Hakları Saklıdır.